Canabalt

Çöken şehirden kaçış oyunu.
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2,99$
  • Boyut 27.9 MB
  • Version 2.31
  • Dil İngilizce
  • Firma Last Chance Media, LLC
Canabalt gelişmiş efektleriyle çöken bir şehirden kaçma oyunudur.

Canabalt çöken bir şehirden kaçma oyunudur. Etrafınızda gerçekleşen tüm korku dolu olayların içerinden kaçıp, çöken şehirden ölmeden kurtulmaya çalışacaksınız. Korku, heyecan, gerilim, keyif gibi birçok oyunda alamadığınız tadları Canabaltta alacaksınız!
Oyunda bulunan yüksek düzeyde gelişmiş ses efektleri sizleri çok etkileyecek. Mükemmel gerçeklikte ses efektleri ile patlayan camlar, yıkılan evler sizleri oyunun içindeymişsiniz gibi hissettirecek. Geliştirilen işitsel ve görsel efektlerin tümü kendinizi oyuna daha da kaptırmanızı sağlayacak. Efektlerin tümü uzun süreçler, çalışmalar sonucunda Canabalt için özel geliştirilmiştir.
Bir platform oyunu olan Canabalt'ta bir dakika sürebilecek hayatta kalma mücadelenizde bile çok fazla şansa ve aynı zamanda kuvvetli reflekslere ihtiyaç duyacaksınız. Birden fazla oyuncu ile oynanmayı destekleyen Canabalt, paylaşımlı ekran modunu da destekliyor. Eğer birçok kişi birlikte keyifli, oyun dolu dakikalar geçirmek istiyorsanız Canabalt sizin için direkt tercih edebileceğiniz bir adrestir! Uzun süreçlerde yapılan güncelleştirmeler, iyileştirmeler sonucunda Canabalt şimdiki gerçekten kelimenin tam anlamıyla mükemmel halini aldı.

Daha Fazla Göster
Canabalt indir